Tokarz CNC/ Frezer CNC, obsługa lub programowanie, Niemcy

Tokarz CNC/ Frezer CNC, obsługa lub programowanie,
Niemcy, do wyboru.

Stawka: od 14€/h Brutto +60€ diety dziennej netto

Lokalizacja: Flensburg, Neubrandenburg, Hamburg, Nürnberg, Stuttgart, Erlangen
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• obsluga lub ustawianie lub programowanie w zaleznosci od umiejetnosci kandydata: tokarek, frezarek, krawedziarek, gietarek, wykrawarek, gilotyn,
• uruchamianie, sterowanie i poprawianie programów CNC, (Fanuc, Sinumerik, Mazak, Heidenhain)
• umiejętność doboru narzędzi i parametrów skrawania
• dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi
• kontrola i pomiar części wykonywanych detali
• możliwość przeszkolenia w zakresie obsługi maszyn

WYMAGANIA:
• umiejętność obsługi tokarki lub frezarki CNC, znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
• doświadczenie w pracy na maszynach CNC
• umiejętność poslugiwania sie narzedziami (np: mikrometr)
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego umozliwiajaca komunikację w pracy
• sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań
• wlasny samochod na wyjazd do pracy

NASZA OFERTA:
• legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
• oferuję pełne przeszkolenie z obsługi i programowania.
• możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.
• Świadczenia na święta i urlop
• stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony tlumaczona na język polski
• pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, zgłoszenie do niemieckiej kasy chorych
• dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny
• zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce
• wyposażenie ochronne za darmo (obuwie, ubranie robocze oraz skrzynke z narzedziami)
• dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne, liczba godzin zagwarantowana w umowie
• opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia
• premie za polecenie kandydata do pracy; 300€

W lokalizacji Flensburg Stawka od 15,25/h brutto+ ustawowe podwyżki branżowe.
-Po trzech miesiacach: 16,00 €/h
-Po pieciu miesiacach: 17,00 €/h

W przypadku zainteresowania poprosimy o kontakt (rozmawiamy po polsku) na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.

KONTAKT:
E-Mail: praca(a)ims-zeitarbeit************
Mobil: 0049 176 1000 30 39
IMS GmbH
Königstraße 38
33330 Gütersloh
Umsatz-ID: DE126945336

Pozdrawiamy serdecznie
IMS GmbH Team

Wyślij wiadomość Telefon: 004917610003039